„Jazda na nartach jest tańcem, w którym prowadzi zawsze góra”. 


Na nartach jeżdżę od dziecka, czyli ponad 30 lat 😉 Początki to była zabawa na pierwszych wyciągach w Białce Tatrzańskiej. Potem wstąpiłam do Harcerskiego Klubu Narciarskiego, z którym każdy śnieżny weekend i ferie spędzałam na nartach, a sezon letni na obozach harcerskich i treningach w terenie. Moja przygoda z nartami miała dłuższą przerwę dla miłości do jazdy, ale na koniach. Na studiach wróciłam do amatorskiej jazdy na nartach zjazdowych. Po jakimś czasie zakochałam się w telemarku a chwilę później w skiturach. To narciarstwo poza trasowe daje prawdziwą wolność! Jest połączeniem miłości do Tatr i jazdy na nartach. 

Od 2014 roku jestem instruktorem narciarstwa zjazdowego. Uczę głównie dzieci, ale mam również spore grono stałych klientów wśród dorosłych. Proponuję lekcje zarówno indywidualne jak i grupowe. Obecnie pracuję w szkole narciarskiej STOK na Kotelnicy Białczańskiej, ale udzielam również indywidualnych lekcji na innych stokach. 

Potrafisz już jeździć i nudzą Cię mniejsze stoki, ale masz obawy czy poradzisz sobie na Kasprowym? Bez obaw! Ze mną Ci się uda :)A może chcesz poznać prawdziwą wolność? Pokażę Ci jak działają skitury i jakie są zagrożenia wynikające z poruszania się poza trasami.

Pisz jak chcesz poczuć to wszystko!