Tatrzański sklep

To jest wyjątkowy sklep, w którym kupisz swoją wymarzoną czapę, opaskę lub inny dodatek. Wszystko to jest wykonane ręcznie a do tego pachnie Tatrami 🙂

Czapy i opaski są megakolorowe, super ciepłe i mięciutkie, a przede wszystkim niepowtarzalne.

Każdy produkt zrobiony jest własnoręcznie na szydełku i starannie wykończony z dbałością o każdy, nawet najmniejszy, szczegół. Zimowe czapy mogą być podszyte cieplutkim polarem, aby wiatr po uszach nie hulał.

Jeśli nie znajdziesz w moim sklepie czapki lub opaski, która Ci się podoba, to oddaję w Twoje ręce KREATOR. Przy jego pomocy możesz osobiście zaprojektować swój produkt pasek po pasku. Do wyboru masz czapkę 16 lub 19 rzędową i 9 rzędową opaskę. Każdy pasek możesz wypełnić dowolnym z 21 dostępnych kolorów.

Wciąż nie możesz się zdecydować na kolorystykę? Napisz do mnie, a ja pomogę Ci wymyślić unikatowy projekt do czego tylko potrzebujesz: osobowości, oczu, ubrania, samochodu, nart, roweru, szminki. Przecież dobrze dobrana czapa to bardzo ważna rzecz w życiu!

A może już masz od mnie czapkę lub opaskę i do kompletu potrzebujesz rękawiczki, albo komin? Pisz śmiało, wszystko da się zrobić 🙂 Pokoloruj sobie świat!

Pokoloruj sobie świat!


Kategorie: Czapki

Napisz co myślisz